Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Leden 2010

SVĚT V TEMNOTĚ-DÍVKA A DÉMON

31. ledna 2010 v 20:04 | Konduto |  Svět v Temnotě
4. Kapitola
DÍVKA A DÉMON

Naše pohledy se nedokázali odtrhnout. Ani sem nechtěl. Na to, že sem jí vlezl do hlavy a trochu ovlivnil její sen, vypadala v pořádku. Byla ještě hezčí než v tom snu. Hnědé dlouhé vlasy jí lemovaly krásný obličej. Její ústa byla lehce pootevřená, jakoby se zasekla a nevěděla, co říct. Oči sem viděl poprvé. Nádherné modré. Až moc se nad ní rozplývám!
"Takže si mě našla. Co teď?"musel sem se zeptat. Sám sem chtěl vědět odpověď. Přistoupila ke mně a prohlížela si mě.
"Co je? Jsi nějaká překvapená."
"To jsem. Vůbec ses nezměnil. Řekni, jak je to možný, že i po devatenácti letech vypadáš pořád stejně?"Byla ostražitá a upřímná. To se mi líbilo.
"Myslím, že to víš."

Guns is Roses: Nomi (3.část)

29. ledna 2010 v 17:51 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
U Akatsuki vyvstala otázka:
"Kdo byl takový idiot a prozradil naší strategickou výhodu?!"řekl mírně rozčílený Itachi do davu. Ticho! "Takže nikdo?"pokračoval. Kisame se rozhlídl po přítomných a pokrčil rameny.
"Nenapadlo tě třeba, že to byl někdo jiný?"pronesl. Itachi se ve svém křesle nepatrně pohnul.
"Kdo jiný, Kisame?"
"Třeba někdo, kdo toho o nás ví dost na tolik, aby naše plány mohl předpovídat."řekl Kisame a udělal krok na světlo, které svítilo v jednom rohu místnosti. Itachi přivřel oči! Nemusel přemýšlet dlouho!
"Proč by se Orochimaru zajímal o naše plány s Narutem?"
"Kdo ví? Třeba nás chce jen vytočit…………."řekl Kisame. Do proudu světla vstoupila další osoba.
"Ten komediant se rád předvádí! ..………….Asi se rozhodl, že z nás bude dělat pitomce, nic víc!"dodal Sasori. Itachi ale nebyl zdaleka tak přesvědčený jako jeho druhové. Tušil, že tohle není vše! Orochimaru něco plánoval! Ale co? Zavřel oči. Musel si to promyslet.

"Sbal si věci"

26. ledna 2010 v 18:19 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Bude Yuuri stále stejný jako doposud? A co znamená to "sbal si věci"? to už Natsuki nechce Yuuriho v životě vidět? Nebo se chystají na nějaký výlet?
Zbytek pod perixem

Guns is Roses: Nomi (2.část)

19. ledna 2010 v 16:48 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
(+18)
Ještě ten den se spolu Naruto a Sasuke vydali na místo činu. Obloha se mezitím zatáhla a začalo pršet. Když jejich černý nablýskaný vůz zastavil před polorozpadlou budovou, přítomní policisti otočili hlavy. Hleděli na dva mladíky. Jeden měl na sobě černý dlouhý plášť a dvě tmavé zbraně. Havraní vlasy byly stále suché. Chvilka na dešti je ale slepila. Druhý z mladíků vypadal jako jeho opak. Bílý dlouhý plášť s červenými okraji a jediná zbraň. Legendární rudá. Blond vlasy mu rozfoukal nárazový vítr. Dešťové kapky tak vykonaly své. Oba se na sebe podívali a vyrazili k ostatním.
"Co se tu stalo?"řekl Naruto. Jeden s vyšších policistů Iruka, mu odpověděl!
"Vypadá to, že tuto správní budovu někdo schválně odstřelil. Trhavina nebyla nic moc, takže víme, že šlo spíš o varování!"
"Jak, víte?"řekl Sasuke. Iruka si ho prohlídl a vzdychl.
"Pojďte za mnou. Něco vám ukážu."oba ho poslechli. Přešli několik sutin a vlezli do prostoru, který jediný byl neporušený. Zdi byly přesto narušeny. Hrozilo, že se zhroutí. Přesto je Iruka dovedl až k té nejzapadlejší zdi. Byl tu nápis.

Miluji ho

19. ledna 2010 v 16:26 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Co dělá mezitím Natsuki? Co se stane až přijde domu? A co se stalo s Yuurim? Opravdu ho zneužili? Jak na to bude reagovat Natsuki?
Zbytek pod perixem

Pomožte mi někdo!

10. ledna 2010 v 16:38 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
3. díl Yuu-chana
Tenhle dílek je vlastně o tom jak se Yuu-chan skamarádí s novýma spolužákama. Najde si tam dobrýho přítele Hikaru. Po škole jde Yuuri sám domu a potká opylí chlápky.
Co se stane mezi ním a jimi? Co dělá mezitím Natsuki?
Příběh pod perixem

Guns is Roses: Nomi (1.část)

10. ledna 2010 v 16:25 | Konduto |  Guns is roses:Nomi
Rok utekl jako nic. Tu dobu spolu dva milenci zažili spoustu krásných chvil. Po nebezpečí z řad Akatsuki jakoby se slehla zem. Všichni ale čekali na protiútok, byl totiž nevyhnutelný. Nikdo však nevěděl, kdy přijde. Nikdo nevěděl, co na ně chystají.
Naruto se naučil perfektně střílet. Zasáhl vše! I to, co podle některých policistů zasáhnout nešlo. Stal se tak jedním z nejlepších střelců, jaký se kdy narodil. Střelců kategorie nejvyšší. Bylo mu pouhých 19 let. Ale to, co dokázal s jednou jedinou pistolí, bylo fascinující. Jemu samotnému se to líbilo. Každý den musel posilovat své tělo, aby všechen ten nápor, z daných měsíčních zkoušek, vydržel. Proto také zesílil. Sasuke si na to vůbec nestěžoval. Trénoval totiž s ním. Formace, plány, různé unikátní řešení, které si během chvíle vymysleli, byly úžasné a bezchybné. Bylo až neuvěřitelné jak jsou ti dva sehraní.

Nový spolužáci

1. ledna 2010 v 13:16 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Tak tohle je druhý díl mojí první povídky....Musela jsem přepsat jedno slovo z předchozí části...Řekla jsem že Natsuki má hnědý vlasy, ale já chtěla aby měl černý. Tudíš má černý jo. Yuuri je má stále hnědý to je v pohodě. Tak a teď k tomuhle dílu....
No zatim se tam nic neděje(myslim tim tamto *-*....... ale ve třetim už něco bude tak se máte na co těšit.
Zbytek pod perixem

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania