Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Prosinec 2009

Seznámení

24. prosince 2009 v 14:05 | Kated |  Neříkej mi Yuu-chan
Tak tady je první díl povídky "Neříkej mi Yuu-chan".
Je určena spíše pro holky páč je to na téma YAOI (v prvních dílech se nic neděje ale později jo :-)
Je to moje úúúplně první povídka tak prosím o schovývavost.
.....Dále..... chci poděkovat Konduto za malou pomoc s opravou. Yamadě a Yuni Ewari za podporu. a Haru za to že mi furt a furt říkala že si ji chce přečíst no a já kvůli tomu psala další díl.
Zbytek pod perixem

Teito Klein 2.C SŠ

24. prosince 2009 v 10:11 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Tak a je tu slibovaný Teito Klein...... Už jsem ho měla nakreslenýho asi před dvouma měsícema jenom se mi nechtelo ho vybarvovat.No a teď když jsem slíbyla že to dám na blog jsem to musela dokreslit no. No tak tady je .... Doufám že mi řeknete pravdivý názor.

KDO JICH MÁ NEJVÍC?

24. prosince 2009 v 8:17 | Konduto |  Jednorázovky

Vánoční povídka
Natáčecí studio číslo 2.: 24.12.2009

Z kuchyně se ozval slavnostní pokřik! Sora po několika hodinách měla konečně hotovou sváteční večeři. Celá šťastná vyběhla do haly, kde ostatní uklízeli a aranžovali výzdobu a začala vesele poskakovat.
"Co jí to zase popadlo?!"stěžoval si Yusuke a pokračoval v úklidu. Krb se po jeho práci leskl jak dětská prdýlka. Zbývalo pověsit ponožky. Kuwabara přiběhl ke krabici, aby mohl jednu s krásných červených ponožek pověsit jako první. To se samozřejmě nelíbilo Yusukemu. Zadržel ho!
Zbytek pod perixem

Guns is Roses: Guity (8.část-závěr druhé řady)

21. prosince 2009 v 21:04 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
(+18)
Ani nevěděli jak, ale najednou se ocitli na kuchyňské podlaze. Naruto se bránil, jak mohl, po pěti minutách to vzdal v návalu vlastního vzrušení. Sasuke mu ho mnul v ruce a pak ho vložil do úst. Jejich těla se začala potit a určitými místy teklo sperma. Podlaha to tak nejvíc odnesla.
Do sprchy se potom nahrnuli oba. Navzájem se umyli, což Narutovi moc nevyhovovalo. Stěžoval si na to, že není malé dítě. Pak toho nechal. Nemělo to cenu. Čistě se oblékli a nastoupili do černého Audi. Za to, že přišli pozdě, může Sasuke! Proto se Naruto rozhodl potrestat ho svým řidičským uměním. Načeš, se dlouho hádali než na to Sasuke přistoupil. Později toho velice litoval.

Guns is Roses: Guity (7.část)

17. prosince 2009 v 18:45 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
(+18)
Probudil se až když mu Naruto otevřel dveře. K jeho baráku to bylo sotva pár kroků. Venku se stmívalo. Když vešli dovnitř, rozsvítili si a Naruto Sasukeho posadil do židle. On sám se pak rozhlédl po domě. Nikdo tu nebyl. Otočil se zpátky na Sasukeho.
"No ty ale vypadáš!"Oznámil. "Měl by ses vykoupat!....A žádný odmlouvání, jdeme!"Jakmile vešli do koupelny, pustil Naruto vodu. Potom svlékl Sasukeho i sebe. Naruto opatrně vlezl do velké vany. Sasuke šel neochotně za ním. Sedl si před něj, aby mu mohl položit těžkou hlavu na hruď. Naruto ho začal oplachovat horkou vodou. Pak vzal mýdlo a namydlil ho. Sasuke ho celou dobu pozoroval.
"Proč nejsi rudý?"Naruto zrudl. Uraženě protočil oči.
"A proč ty se nemeješ sám?!"Sasuke pobaveně hleděl na Naruta jak bojuje s růží v obličeji. Nečekaně se přetočil. Teď hleděl na překvapeného Naruta. V zápětí se sklonil a nadechl se. Tohle jeho milenec nečekal. Sasuke se potopil v místě jeho rozkroku. Nejdříve začal zmatkovat. Přešlo ho to ve chvíli, kdy se něco teplého dotklo jeho špičky. Zrudl ještě víc než před tím. Když Sasukeho hlava zmizela skoro celá pod vodou, poznal, že jeho úd vězí celý v jeho ústech. Začal slastně vzdychat.
Minuty ubíhaly až si Naruto něco uvědomil. Chytl Sasukeho za vlasy, snažil se ho vytáhnout nad vodu. Nenechal se!

Guns is Roses: Guity (6.část)

9. prosince 2009 v 17:02 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
Ples byl v plném proudu. Kakashi pozoroval každý kout místnosti. Nemohl najít Naruta. V tom ho uviděl přicházet zpět v doprovodu toho muže, který ho políbil. V duchu si oddechl.
Přetočil se, aby si prohlídl vitrínu s rudou zbraní. Chvíli na ní zamyšleně hleděl. Pak si všiml, že za sklem někdo stojí. Tudíž naproti němu. Obešel vitrínu, aby si muže lépe prohlídl. Byl převlečený za upíra.
"Krása, že?"řekl, aniž by se na Kakashiho podíval.
"Ano to je! Ale taky se trochu mísí s hrůzou, nemyslíte?"Muž se na něj konečně podíval. Usmál se.
"A to je právě ta krása!"Kakashi poznal ten úšklebek. Vtahoval zbraň! Zamířil!
"Takže si přece jenom přišel!"Muž se ani nehnul pořád se ale tak debilně usmíval. Kakashi věděl, že z toho neplyne nic dobrého.
"Odhalil jsi mě trochu pozdě, Kakashi!"než na to stačil oslovený něco říci, někdo po něm vystřelil. Ať chtěl nebo nechtěl, musel uhnout! V sále zatím propadla panika. Lidi běhali sem a tam, někteří se dali na útěk ven z budovy. Strhla se přestřelka mezi policii a organizací Akatsuki. Naruto a Sasuke se na poslední chvíli stačili schoval za jeden podpírající sloup.

Guns is Roses: Guity (5.část)

2. prosince 2009 v 21:46 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
(+18)
Před muzeem byl slušný nával lidí. Když Naruto vystupoval s auta, byl pořád nejistý. Potom se ale nadechl, nasadil si masku a v doprovodu všech ostatních tajných agentů vešel dovnitř. Uvnitř to bylo nádherné, marně se snažil zakrýt svůj úžas. Všimlo si ho několik urostlých mužů. Nešlo to jinak. Musel hrát spanilou princeznu. Při této frašce ale nepřestával vnímat okolí. Vešli nový hosté. Měli zajímavé masky. Jeden z nich vypadal jako černý rytíř!

Když Sasuke z ostatními vešli, vzbudili moc pozornosti. Itachi se rozhlídl a pak jak měli naplánováno, se nenápadně rozdělili a vmísili do davu. Sasuke postupoval stále dál a dál dokavaď si nevšiml ženy, převlečené za princeznu. Přistoupil k ní a vzal si pohár s vínem. Kousek upil a následně si jí prohlížel. Měla dlouhé blond vlasy, část z nich upravené nahoru. Korzet obepínal její štíhlou postavu a mírný hrudník. Šaty měli barvu slunce. Žlutá se mísila s oranžovou a rudou. Maska byla ve stejných barvách. Její ústa byla to jediné, co z její tváře mohl spatřit. Vypadala nádherně. V tom se zasmál své myšlence. "Kdybych si měl Naruta představit jako holku, vypadal by asi takhle." V tom mu Itachi naznačil, aby šel nenápadně blíž k vitríně se zbraní. Sasuke přikývl a opět svůj pohled stočil na ženu po jeho boku. Měl nápad.
"Madam, mohu vás požádat o tanec?"žena na něj otočila hlavu a jemným hlasem mi odpověděla.
"Jistě, pane rytíři."Sasuke ji políbil na hřbet ruky a začal s ní tančit.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania