Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Listopad 2009

Guns is Roses: Guity (4.část)

30. listopadu 2009 v 19:57 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
(+18)
Naruto vstal, když Kakashi vešel do kanceláře. Hned si všiml toho, co měl v ruce.
"Tak co?"
"Povedlo se! Úspěch!"
"Aha, to jsem rád."Naruto se usmál. Byl to ale nucený úsměv. Kakashi předmět uschoval v šuplíku. Potom se posadil a promluvil: "Nechceš jít zase zkoušet?"
"Ale jo. Jasně!"řekl Naruto a neochotně odešel. Když odcházel, míjel se s Jirayou. Ten za ním zavřel dveře.
"Nesmí se to dozvědět!"
"Já vím!"Kakashi pootevřel šuplík. Pak ho zavře a zamknul.

Guns is Roses: Guity (3.část)

29. listopadu 2009 v 15:23 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
(+18)
To odpoledne se Naruto učil střílet za každých podmínek. Když skončili, Kakashi mu řekl, že dnes přespí tady na velitelství. Kvůli jeho bezpečí samozřejmě. Naruto nic nenamítal. Byl tak unavený, že mu bylo jedno, kde složí svoje brka. Na pohovce to sice bůhví jak pohodlné nebylo, ale alespoň nemusel ležet na zemi.
Když zhaslo poslední světlo budovy, Naruto už byl ve své říši snů. Někdo nečekaný vstoupil do Kakashiho kanceláře. Otevřeným oknem. Blonďák přistoupil ke spícímu. Ušklíbl se! Začal mu přejíždět prstem rty pak krk a nakonec se dostal k rozkroku. Naruto ve spánku vzdychl.
"Líbí se ti to, viď?"Naruto se pousmál. Párkrát zprázdna vydechnul. Při tom posledním otevřel víc ústa a zašeptal.
"Sa……suke……."Daidara se odtáhl a zkřivil obličej. Zvedl se!
"Jednou budeš můj!"sykl a pak zmizel tak rychle, jako se objevil. Naruto se převalil a spadl na podlahu. Zamžoural a zívl.
"Byl to jen sen?"vzdychl a vyšplhal se zpět do gauče. V zápětí usnul.

V

28. listopadu 2009 v 20:32 | Kated |  anime rubriky
Vampire Knight
 (romantica, drama, shoujo, upíří)

Guns is Roses: Guity (2.část)

27. listopadu 2009 v 19:28 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
Po pár měsících se Sasuke zcela uzdravil. Jednou ráno se oblékal a chystal se odejít. Akatsuki pro něj mělo úkol. Neměl na výběr! Itachi mu řekl, že Naruta vězní a jestli neudělá všechno, co mu řekne, stane se mu něco horšího než pouhá smrt. Sasuke si nechtěl ani představovat, na co tím narážel. Když scházel schody vedoucí do haly, už na něj čekal Kisame a Konan.
"Připraven?!"otázal se Kisame a hodil svůj příruční kanón na rameno. Sasuke neodpověděl. Obešel své dva společníky a otevřel dveře. Studený vítr mu rozcuchal vlasy. Otevřel oči a prohlídl si krajinu pozorněji. Něco tu chybí!
"Jestli ti to nevadí, pojedeme mým autem. To tvoje je v garáži."řekla nepřítomně Konan a už nasedala do svého mercedesu. Sasuke hleděl na místo, kde včera zanechal svůj vůz. Kisame to zpozoroval. Položil mu ruku na rameno.
"Neboj se tvůj krasavec je v garáži. Itachi nechtěl, aby někdo zjistil, kde jsi."Sasuke se ohlídl a s krvavě rudýma očima sjel namodralí obličej.
"Tu ruku…………..dej laskavě dolů!"Kisame bez otálení poslech. Ještě si pamatoval příhodu s Daidarou. Ten jednou takhle taky sahal na Sasukeho a odnesla to jeho levá ruka. Skoro by si toho nevšiml nebýt silné bolesti. Kisameho vytrhl z myšlenek až klakson.
"No jo pořád…….ženská jedna!"řekl a sedl si za řidičku. Sasuke se na předním sedadle připoutal a pozoroval ubíhající zimní krajinu. Vzpomněl si náhle na jeho růžové tváře. Na to jak jeho ústa vyslovovala jeho jméno. Na jeho vzdechy………….Sasuke musel zavřít oči. Nemohl se tu před nima sesypat. I když moc chtěl ze sebe dostat tu strašnou bolest. Nemohl! Teď ne!

Guns is Roses: Guity (1.část)

22. listopadu 2009 v 19:23 | Konduto |  Guns is Roses: Guity
Černé Audi se zastavilo před jedním z řadových domů. Řidič vypnul motor. Uslzená tvář mu padla do dlaní. Hlava byla najednou tak těžká. Položil ji na volant. Naruto se nedokázal uklidnit, aby taky ne. Právě zastřelil svého milence. Jeho tělo se klepalo. Ze strachu, co bude dál? A kdo vůbec je?
Pohlédl na ruku, na které se ještě leskly kapky Sasukeho krve. Zhrozil se a bouchl s ní do skla. Venku stále sněžilo. Když vykoukl ven, spatřil svůj dům. Přebýval tu od malička, aniž by věděl, kdo je nebo kde se tu vzal. S pevným výrazem otevřel dveře a vyrazil s odhodláním dozvědět se pravdu!

Pár hodin po přestřelce bylo překvapivě v hale Uchihů uklizeno. Jejich uklizečky se museli činit, aby to stihly. Venku byla tma. Mladík na lůžku jednoho z pokojů těžce oddechoval. Probudila ho oslnivá záře vycházející ode dveří z chodby. Někdo v nich stál.
"Jak se cítíš, bratříčku?"Vyzval mladíka Itachi. Jmenovaný ignoroval jeho otázku.
"Kde je."řekl suše. Itachi však věděl, že ještě nemá dost sil, aby udržel delší rozhovor. Posadil se na kraj postele a přešel rovnou k věci. Po svém samozřejmě.
"Neboj se nic se mu nestalo, zatím………..a pokud budeš spolupracovat tak ani nestane!"Teprve teď Itachi schytal nenávistný pohled. Pohladil Sasukeho po tváři. Věděl, že nemá sílu se bránit.
"Řekl sem, kde je?!"chraplavý hlas nezněl moc výhružně. Přesto se Itachi zvedl a odpochodoval z místnosti. Než dveře úplně zavřel, ukončil rozhovor úsměvem vítězství.

Guns is Roses (7.část-závěr první řady)

17. listopadu 2009 v 20:59 | Konduto |  Guns is roses
Synové nejlepších střelců na sebe hleděli. Překvapivě až prosebně po sobě koukali.
"Kdy jsi mi chtěl říct pravdu o nás dvou?!"řekl Naruto. Sasuke se zatvářil nechápavě.
"Myslíš tu, kterou jsem se dozvěděl teď!?"Teď byl mimo Naruto. Sasukemu to pomalu docházelo.
"Takže takhle tě přesvědčil. Řekl ti, že vím pravdu a lhal sem ti!?"
"A nelhal?"
"Jak bych mohl? Vždyť jsem to sám nevěděl!"Naštvaně až uraženě se po sobě koukli a odvrátili se. Ostatní je se zájmem pozorovali. Daidara se ušklíbl.
"Takhle se dnes k sobě chovají milenci?"Oba ho zpražili pohledem. Polkl. Itachi se zapojil do rozhovoru.
"Musel jsem mu namluvit, že to víš. Nepřišel by a ty taky ne!"
"Hajzle!"Sasuke na něj zamířil oběma zbraněmi. Naruto seběhl nečekaně schody a postavil se mu do rány. "Uhni, tohle se tě netýká!"
"Tak to se šeredně pleteš! Nebo si zapomněl?!"
"Naruto……!?"

Guns is Roses (6.část)

16. listopadu 2009 v 23:49 | Konduto |  Guns is roses
Ráno byl Naruto první na nohou. Sasuke ještě spal a tak ho nechal v apartmá samotného a vydal se k recepci. Tam si chtěl vyzvednout ranní noviny. Když se otevřely dveře od výtahu, v hale uviděl známou osobu.
"Dobré ráno, Naruto."pozdravil Itachi a jemně se pousmál. Naruto mu ho ale neoplatil. Nepřestával se tvářit vážně. Pamatoval si, co mu o něm pověděl Sasuke. "Ale copak? Ty mě nerad vidíš?"
"Ne, jen sem se zamyslel. Co tu vůbec děláte?"Naruto se snažil nedat na sobě znát, že zná pravdu. Jak se zdálo Itachi mu to nezbaštil.
"Přišel jsem se na tebe podívat. Víš, že za pomoc vrahovi s útěkem se s tebe stává spoluviník?"
"Nevím, o čem to mluvíte!"Naruto věděl, že hrát si na něco je zbytečné. Přesto se odmítal vzdát!
"Víš to moc dobře, Naruto."
"Co ode mě vlastně chcete?!"
"Chci ti říct pravdu. Nevím sice, co ti napovídal Sasuke, aby tě dostal do postele ale…………"
"LŽEŠ!!!!!!!!!!!!"Halou se ozval pevný hlas.

Guns is Roses (5.část)

11. listopadu 2009 v 15:14 | Konduto |  Guns is roses
(+18)
Naruto se zazubil. Zbytek cesty totiž probíhal ve stejném nebezpečném rytmu až na to, že je nikdo nehonil. V centru města projížděli kolem jednoho z nóbl hotelů. Sasuke si ho prohlídl a pousmál se.
"Tady to je! Někde nenápadně zastav."
"Žádný problém."Naruto otočil vůz a zaparkoval přímo před hotelem.
"Děláš si ze mě srandu, že jo?!"
"Vůbec ne. Kdo by čekal, že ho necháme stát všem na očích?"Sasuke znechuceně vystoupil a s nadpozemskou pozorností přešel v doprovodu Naruta parkoviště. Stanuli před hotelem jménem Mattony. Jeden po druhém po sobě nenápadně pokukovali a vešli dovnitř.
"NÁDHERA!"vykřikl Naruto po pouhé minutě strávené ve velké pozlacené hale. Sasuke ho nevnímal. Přistoupil k recepci a objednal pokoj. Co říkal za podrobnosti už Naruto neslyšel. Když zaplatil, zavolal na něj.
"Jdeme!"Naruto kývl na souhlas a běžel za ním do výtahu. Ve vnitř stál muž s pokojové služby. Zmáčkl knoflík a výtah se rozjel do vyšších pater.
"Nejvyšší patro. Apartmá 402."oznámil muž a dveře se otevřely. Naruto oněměl úžasem. Naskytl se mu úžasný pohled.

Guns is Roses (4.část)

7. listopadu 2009 v 12:28 | Konduto |  Guns is roses
Jako vždycky byla škola nudná a nezajímavá. Jen málokdy se něco dělo. A když tak to za moc nestálo. Naruto už od rána seděl ve své lavici. Když Sasuke vešel do třídy, dělal, že ho nevidí. Hodina plynula a Sasuke třídě zadal úkol. Všichni se pustili do práce. Z ničeho nic zahoukala policejní siréna. Sasuke se pomalým krokem přiblížil k oknu. Před budovou školy stály tři policejní vozy. Z nich vyskákalo několik policistů a zajišťovali celý areál. V tom se ozval hlasatel ze školního rozhlasu.
"Všichni studenti ať v klidu opustí svoje třídy v doprovodu vyučující. Tohle není cvičení! Opakuji, tohle není cvičení!"Sasuke se otočil na všechny přítomné.
"Neslyšeli jste? Běžte ven!"Všichni ho poslechli až na jednoho. Když odešel poslední zvědavec, Naruto přistoupil blíž k Sasukemu.
"Co se to děje? Vím, že to víš!"Sasuke se neohlédl. "Sasuke!"
"Jdou si pro mě, Naruto!"Jmenovaný nechápal.
"Jak to myslíš?"Sasuke se k němu otočil čelem.
"Pojď se mnou!"Nečekal, jestli mu Naruto odpoví ano nebo ne. Vzal ho za ruku a táhl pryč. Na chodbách nikdo nebyl. S rozhlasu se ozval jiný hlas.
"Uchiho Sasuke! Jestli mě slyšíš tak poslouchej! Dneska mi neutečeš, ty parchante!"
"On tě zná?"
"Tak nějak!"přiznal Sasuke. Otevře dveře do svého kabinetu a začal se přehrabovat v uspořádaném bordelu. Naruto ho sledoval.

Jak Naruto a Sasuke přišli ke svým účesům 2.C SŠ

7. listopadu 2009 v 11:54 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Tak hele nakreslila jsem krátkej příběh o Narutovi a Sasukem na téma "Jak přišli ke svým účesům" Jen pro upozornění čte se to z prava do leva (akorat jedina chybička je u dvou okýnek ale myslim že to poznáte) navíc je to tam očíslovaný.
Chtěla bych vědět jak se vám líbil jo ......

Junjou Romantica obrázek 2.C SŠ

7. listopadu 2009 v 11:17 | Kated |  moje "krásný" kresbicky
Taže tentokrát nečekejte nějaký zázraky ...jednou sem se nudila a nakreslila tenhle obrazek z junjou romantica no a pak sem ho ale nedodelala. až ted sem se konečně odhodlala to napravit a konecne ho dodelat. to pozadí je sice strasny ale neslo mi to nejak udelat T_T. No a ted se můžete podívat. tady ho máte.........
Beru jakýkoliv názor.........

Guns is Roses (3.část)

4. listopadu 2009 v 18:58 | Konduto |  Guns is roses
Vánice byla u vrcholu svých sil. Narutovi to ale nevadilo. Brodil se zamyšleně sněhem nedbaje o sebe. S hlavou skloněnou k zemi a s kapkami lítosti, které se při dopadu na zem proměnili na led. Vítr fičel a nabíral na síle. Srdce ho ale přehlušovalo. Dokonce tak moc, až to bylo nepříjemné.
Dlouhá ulice, jak si Naruto myslel, byla úplně prázdná. Nebo si to jenom chtěl namluvit. Do někoho totiž ve své nepozornosti vrazil.
"Promiňte."zašeptal.
"Ale to nic."
"Nashle."
"Počkej. Nevypadáš moc dobře, nemůžu ti nějak pomoci?"Muž byl vyšší než Naruto. Jeho dlouhý černý kabát s červenými vzory byl doplněn kloboukem. Jeho úsměv Narutovi připadal až groteskní na ostře řezaném obličeji.
"S tím mi asi nepomůžete. Ale díky."Naruto se pokusil o úsměv a pokračoval.
"A dáš mi alespoň šanci? Jen to zkusím, a když se mi to nepovede, tak to nechám být. Co říkáš?"
"Vůbec vás neznám?"
"A to je právě dobře, ne. Už mě nikdy neuvidíš, nemáš co ztratit."Naruto se zamyslel. Muž měl pravdu. A navíc to potřeboval někomu říct. Komukoliv!

Guns is Roses (2.část)

3. listopadu 2009 v 15:23 | Konduto |  Guns is roses
Když měl vše hotové, rozhodl se sensei Sasuke, že se vydá domů. Někdo mu zaklepal na kabinet.
"Mohu, sensei?"optala se zrzka s rudým obličejem, vešla a začala přešlapovat na místě.
"Děje se něco, Sakuro?"
"Ne jen jsem vám přišla něco říci."řekla jemně a přišla blíž.
"Tak do toho. Mluv."Sasuke na sobě nenechal znát, že ví o co jí de.
"Sensei, já vás……"
"Nerad vyrušuji, ale musíme hodit řeč, Sasuke!"přerušil ji vysoký muž. Jeho dlouhé blond vlasy svázané do culíku se zaleskly ve světle žárovky osvětlující místnost. Celkově působil mnohem upraveněji než Sakura. To jí podráždilo. "To vyznání si nech na jindy, zlato. A teď zmiz!"dodal ke své předchozí větě elegán. Sakura se otočila na podpatku a odešla ráznými kroky z místnosti.
"Co tu chceš, Daidaro?!!"
"Itachiho zajímá, proč se zdržuješ úplně zbytečně na téhle škole?!"Sasuke se zmíňka o jeho starším bratrovi moc nelíbila. Pohled, který teď měl, se vůbec nepodobal učiteli ba ani žádnému jinému člověku.

Guns is Roses (1.část)

1. listopadu 2009 v 16:06 | Konduto |  Guns is roses
NAZDÁREK MILÍ ČTENÁŘI. DOUFÁM, ŽE JSTE NA MĚ PO TAK DLOUHÉ DOBĚ TŘEBA NEZAPOMNĚLI. ABYCH VÁM TO VYNAHRADIL, SEPSAL JSEM NEW STORY, KTERÉ SE VÁM URČITĚ ZALÍBÍ. JE TO NA PÁR NARUSASU.
Škola? To není zrovna romantické místo pro lásku. Přesto se tu nějaká objevit může!
Zvoní! Poslední průšviháři letí do třídy. Jeden to nestihne a srazí se na chodbě s vyučujícím. Ocitnou se v nepříjemné poloze. Obou zrudnou tváře.
"Pardón, omlouvám se, sensei Sasuke!"Mladík s načervenalou tváří se rychle zvedá a dostává se na nohy.
"Nic se nestalo. Měl bys chodit včas."řekl klidným hlasem.
"Dobře, jistě. Rozumím!"Mladík se usadil na své místo a hodina mohla pokračovat. Sensei Sasuke byl jedním s nejmladších a nejhezčích kantorů na této škole, proto byl obdivován a milován všemi studentkami. (Chlapci tuto myšlenku nesdíleli.)
Všechny dospívající dívky se tak vždycky těšily na jeho hodiny. Hodiny dějepisu! Dnes bylo na programu Japonsko a jeho mytologie. Světlovlasého mladíka to příliš nezajímalo a tak se díval z okna. Venku začalo sněžit. Vločky mu připadaly zábavnější.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania