Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Květen 2009

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 10

28. května 2009 v 17:47 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Vyšetřování pokračuje:
Celý vyšetřující tým dorazil na místo činu. Zaschlé skvrny od krve byly ještě pořád viditelné a tak se není co divit, že se někomu udělalo znovu špatně.
"I po takové době je to stále ohavné! Až najdeme toho, co to udělal, tak…."začala Ino.
"Zatím nedělej ukvapené závěry. Jak víš, že byl jen jeden?"řekl Shikamaru. Všichni se dali do prozkoumávání jeskyně. Nic! Nebo si to malou chvíli mysleli.
"Moji brouci našli malou stopu, která vede několik km na sever."ozval se Shino. Všichni nadskočili.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 9

24. května 2009 v 13:00 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Zpět v Konoze:
Plán jak získat potřebné informace nezklamal. Podařilo se jim nashromáždit dost dokumentů a důkazů. Všichni se sešli v jedné místnosti v Hyuuga sídle. Tam diskutovali, co budou dělat dál.
"Nejdřív bych navrhoval, aby si každý z nás něco přečetl a zapamatoval, alespoň tím urychlíme přípravy."řekl Shikamaru. Moc dobře si rozmyslel celou situaci. A lidí na celý jeho plán měl dost tak proč toho nevyužít. Asi po dvou hodinách čtení a soustředění bylo načase seznámit ostatní s plánem.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 8

23. května 2009 v 14:46 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Takže prolog (minulost) nám skončil (a). Teď se vrátíme do přítomnosti.

O ROK POZDEJI:

Les se zrovna probouzel ze zimního spánku. Všechno kvetlo a hmyz začal pilně pracovat. Ptáci uvítali první jarní den radostný zpěvem a zvířata se k nim přidala v podobě šustění, poskakování a mlaskání. Ach, to jaro.
"Jaro je tady, slyšíte? JARO!"řekl někdo lesu i jeho obyvatelstvu. Partička kamarádů si vyšla na procházku. V tak krásném dnu se není čemu divit. Rozložili si na louce deku a těšili se s okolí, které opět ožívalo. Nikdo ani na chvilku nechtěl pomyslet na něco zlého. Ale chybička se našla. Jako vždy.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 7

21. května 2009 v 16:22 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Naruto už toho měl dost. Nudil se, když musel poučovat kluka, který byl vždycky chytřejší než on. Sehnul se a chytil Sasukeho za vlasy.
"Ty jsi ale ubožák. Nedokázal jsi nic!"kopnul svou oběť do obličeje a začal se smát. Potom vzal kůly a zarazil je tam, kde byly. Do Sasukeho! Ten zavil bolestí. Něco mu říkalo, že to s ním špatně dopadne. "Už je čas, Sasuke."Naruto si vyhlídl jednu ze Sasukeho nohou. Vzal meč a probodl ji v místě chodidla. Tímto otvorem pokračoval dokavaď nebyl celý hrot zalezlí. Sasuke cítil ostří meče až v oblasti stehna. Bolest proudila k jeho mozku a stupňovala se. Nešlo to vydržet.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 6

20. května 2009 v 13:30 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Sasukemu se začal zvedat žaludek. Po tom na co se díval, nebylo divu. Naruto otevřel Sakuře břicho a vybral z ní vše, co bylo potřeba k životu.
"To je poprvé, co vidíš zbytky mrtvého člověka?"optal se laskavě Naruto. Sasuke nedokázal nic říct. Jeho obličej byl zkřivený a znechucený. To démon čekal. "Dovol, abych tě poučil."sebral něco zakrvácené ze země a pravil: "Tak tohle jsou játra, Sasuke. Když si je pořádně prohlídneš, zjistíš, že jsou ve výborném stavu. A dál tu máme žaludek. Jak vidíš je o trochu větší, počkej."Naruto rozřízl orgán. Z něj vypadlo něco, co připomínalo zbytky ryby.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 5

18. května 2009 v 18:21 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Sasuke se probudil v bolestech. Ruce a nohy měl probodnuty dřevěnými kolíky. Byl ukřižován!
"Cítíš se pohodlně, Sasuke? Dalo mi práci sehnat ti místo v první řadě."Naruto to říkal s takovou ironií až to Sasukeho dovádělo k šílenství.
"Ty parchante! O co ti jde?"řekl Sasuke vyčerpaně.
"O co? No, to se dozvíš. Nejdřív ale připravím hlavní hvězdu večera."Přistoupil k Sakuře, chytil ji pod krkem a násilím ji vytrhl pramen vlasů i s kořeny. Oběť vykřikla! Sasukeho pohled byl minutu od minuty vystrašenější.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 4

16. května 2009 v 22:01 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Sasuke to ani nepostřehl, když Naruto popadl z ničeho nic Sakuru a uháněl s ní pryč.
"Sakra!"řekl a uháněl za svou milovanou a únoscem. To přesně Naruto chtěl. "Vím, že ji miluje, takže stačilo odnést děvče a klouček přiběhne sám!"řekl si v duchu, když uháněl do své skrýše. Sasuke běžel za ním. Po pár minutách ztratil. Ještě, že uměl dobře stopovat.
Zatím Naruto doběhl se Sakurou na tejné místo. Tam ji postavil na zem a šel si pro něco do rohu místnosti. Byl to provaz. Než stačila Sakura cokoliv udělat, byla svázaná. Něco ji ale chybělo. Něco co by přimělo Sasukeho jednat tak jak on chce. Přišel na to! Začal Sakuře na různých místech trhat oblečení i s masem. Po řezných ranách způsobených Narutovími drápy byla konečně podle gusta. Teď byla připravená na hru. Stačilo jen počkat na diváka.

O

16. května 2009 v 15:49 | Kated |  anime rubriky
Okane ga nai
(Yaoi, romantika)
Ouran high school host club
(komedie, romantika, školní život) 

Anime-->rozcestník

16. května 2009 v 14:05 | Kated |  Anime
___________________________ Anime Rozcestník___________________________
0-9BDFGHCHIJKLMNOPRSTVWYJá, mé druhé já a Kyuubi! část 3

14. května 2009 v 17:55 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
"Překvápko."řekl Naruto při pohledu našich hrdinů.
"To…..To snad ne! To….není pravda!"vykoktala ze sebe Sakura.

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 2

11. května 2009 v 18:02 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!
Sasuke odvedl Sakuru pryč z koupelny. Oba dva byli znechuceni tím, co právě viděli.
"Jak to myslíš varování? A od koho?"řekla Sakura.
"Já bych řekl spíš od čeho? Vidělas, co to udělalo, ne?"řekl Sasuke.
"To viděla, ale nenazvala bych to varováním!"
"Tobě nedochází, že vrah tu byl, pozoroval nás a mohl nás oba dva bez problému zabít?"
"Mohl, ale neudělal to!"
"Ano neudělal. To znamená, že si to chce užít a hrát si s námi až do konce!"
"Hrát? Jako, že plánuje něco podobného udělat i s námi?"
"Pravděpodobně."Sasuke se zamyslel. Vůbec nevěděl, co budou dělat. Tohle byl problém a to hodně velký!

Já, mé druhé já a Kyuubi! část 1

10. května 2009 v 17:02 | Konduto |  Já, mé druhé já a Kyuubi!

Nenechte se zmást! Začíná to sice jako romantika SasuSaku ale později už jde spíš o hustčí atmosféru. Ps: Prolog je minulost, to co se už stalo. Je sice trochu delší ale vy si zasloužíte znát pravdu!

Prolog
Nad krajinou se stahovala mračna. Vítr foukal! Vesnice získávala tajuplný nádech. Nikdo nebyl venku. Všichni se schovávali před budoucím zlem.
Postava v černém šla prázdnými uličkami. Vlasy černé jako uhel mu vlály ve větru. Najednou se zastavil. Vzhlédl. V jednom okně zahlédl dívku. Její dlouhé růžové vlasy ji zakrývaly půlku obličeje. Rukou si odhrnula pramínek a zahleděla se do černých očí. Zůstala v šoku! Její životní láska stála před jejím domem. Otevřela okno!
"Sasuke!"vyhrkla Sakura.
"Ahoj."řekl jmenovaný. Pousmál se na ni. Jen na ni. Sakura byla v jednom nebi. Vlasy ji padaly do očí a tak nebylo vidět, že se dala do pláče. Sasuke skočil na římsu domu a pohladil ji po tváři.
"Pojď se mnou."řekl a políbil ji. Ona mu podala ruku a nechala se vést. Sasuke vedl Sakuru temnou nocí. Nebála se. Nebál se. Neměli důvod. Byli spolu.

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania