Některé články jsou určené lidem od 18 let
OHLEDNĚ MANGA MI PROSÍM NAPIŠTE NA MAIL

Další těžká cesta...2 část

30. ledna 2008 v 21:53 | Konduto |  Příběhy z šamanů
THIS IS A STORY OF A BOY

Asi týden po tomto vyznání byla svatba, byli pozváni skoro všichni přátelé a známí.
Např.nemohli chybet Trey s Royem, kteří vyžrali ze stolu všechno jídlo dřív než začal obřad, Tamara je za to pěkně sjela, (už rok totiž chodila s Treyem) taky přijel Silva a někteří z rady. Dorazili i Choco, Lyserg a Faust, který stále obdivoval svou Elizu. Když všichni dorazili mohli si Joe a Anna říct svoje -ANO- a odjet na svatební cestu.
Lené a Morty jim zatim hlídali dům a jelikož byla Anna pryč a nikdo jim neporoučel pozvali i Treye, Tamaru, Ria, Choca a Lyserga kteří souhlasili že zůstanou déle. Umíte si představit, co tam asi tolik kluků dělalo. Tamara už to nemohla vydržet a tak šla něco koupit a taky se někam napít. A tak kluci zůstali bez dohledu.


PO TŘECH DNECH:
"Morty podej mi ještě saké."řekl Trey, který už byl na mol.
"Nepodám, sotva se držím na židli"odpověděl mu Morty a spadl ze židle. Ryo se jim začal smát až spadl taky. Najednou řekl.
"Nevíte, kdy se vrátí?"
"Klid."ozvalo se z rohu místnosti.
"Říkali až za týden, nééé."řekl trochu dlouze Lené. Choco a Liserg seděli u okna a koukali na nebe. Byli docela mimo, teda jestli za normální považujete hádání se jestli to byla ryba nebo rak (myslim ten mrak). Najednou se rozletěly dveře a omamující světlo odhalilo flašky od saké a všude rozsipané brambůrky. Trey se zeptal:
"Kdo to je sakra?"
"Hádej, bratříčku?!"řekl hlas. Všichni sebou škubli, protože věděli, kdo stojí mezi dveřmi, dlouhé modré vlasy a zabijácký obličej, kdo jiný by to mohl být............
Dali se na útěk, ale jelikož toho dost vypili, tak to moc běh nepřipomínal. Když je dívka svázala, přiběhla Tamara (taky zrovna né moc střízlivá) postavila se mezi dveře a řekla.
"Co tu děláte kluci s tím lachtanem?"když se podívala pozorněji, tak zjistila, že to vůbec není zvíře, i když její obličej vypovídal něco jinýho. "Jé, ahoj."řekla omluvně růžovovlasá Tamara. "Ráda tě vidím, Piliko."opravdu to byla Treyouva sestra Pilika, která je všechny seřvala včetně Tamary, že je nechala dělat co chtěj. Ještě ten den museli kluci všechno uklidit a uvařit holkám jídlo.
.....
"Víte, proč jsem sem tak vpadla"?řekla u večeře.
"Ne."řekl Trey kysele. Pilika nečekala ani chvilku a dala mu ránu a pokračovala .
"Joe a Anna se vrátí už zítra"
"Cože?"odvětili sborově.
"Ano, už zítra."dodala.
"Co budeme dělat, Anna nás zabije jestli tohle zjistí!"řekl vyděšeně Trey.
"Když jí to slečna Pilika neřekne?"řekl Rio obrátil se opatrně k Pilice a čekal na její rozhodnutí. Ta se jen usmála a.....
"Dobrá, ale něco u vás mám, jasný hoši."šibalsky odpověděla. Pak si šla lehnout a těšili se na zítra (ironicky). Hned ráno všichni uklidili a uvařili jídlo. Najednou se ode dveří ozvalo:
"Jsme doma."s úsměvem vešel do domu Joe a za ním Anna, trochu překvapená tím, co viděla.
"Uklizeno a uvařeno?"pomyslela si. "....do lepšího prostředí jsme se vrátit nemohli." a usmála se.

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přeložit tuto stránku:
------->English ------>Deutsch ----->Japanese ---->Slovensky ---->Vietnamsky --->en français
----->Romania